Moji oblíbenci 2025

06.12.2025

Myslím si, že prosinec už s mým výběrem nezamíchá a tak jsem tu s trojicí parfémů, které jsem letos nosila nejvíce. Toho, kdo můj profil sleduje pravidelně, asi nepřekvapí, že to byly:

 

🧡 Vermilion Orange německé přírodní parfumérky Annette Neuffer. Sahala jsem po něm jak na jaře, tak i na podzim.

💚 V Russian Tea od Masque Milano jsem strávila léto. 

🤎 A L'Air du Désert Marocain švýcarského parfémového mága Andyho Tauera mě provází letošním podzimem.

🩵 Tři mušketýři byli taky čtyři - a já tady prostě nemůžu vynechat unikátní rekonstruovaný původní Chanel no.5 (modří vědí) s dokonalou jasmínovou linkou, který jsem si mlsala po kapkách.


Co mají tyto vůně společného? Schopnost uzemnění. Jsou v nich obsažené skoro všechny energetické elementy, ale převládá země. Mají klidnou povahu, možná trochu nostalgickou, je z nich cítit příroda a opravdové obyčejné zážitky. Letošek pro mne nebyl jednoduchý, tak jsem se často schovávala do denního snění. Moje podvědomí má ale víc rozumu a očividně mě směřuje k pomůckám, jak zvládat silné emoce a navrátit se do rovnováhy. Proto vybírá vůně, které jsou uklidňující, je mi v nich dobře a zároveň mi umožňují se spojit s realitou.
Share